22-24 травня 2026 року в Зарічанах на базі осередку «Карітас-Спес» відбувся Дієцезіальний день підлітка Київсько-Житомирської дієцезії.
Захід, організований Комісією душпастирства молоді, об’єднав близько 450 юнаків та дівчат із різних місць дієцезії. Про це повідомляє Римсько-Католицька Церква в Україні.
Головна мета зустрічі — допомогти молоді вийти з сірої буденності, об’єднатися у пережитті віри, ділитися досвідом та разом відчути присутність живого Бога.

Протягом заходу днів із молоддю перебував пастир дієцезії — єпископ Віталій Кривицький. На початку заходу він привітав учасників вступним словом.

У перший день зустрічі Святу Месу очолив єпископ-помічник Київсько-Житомирської дієцезії Олександр Язловецький, який у проповіді дав молоді духовні орієнтири для роздумів.
Другий день запам’ятався катехезою від о.Лукаса Пероззі Жорже, присвяченою біблійній історії Самсона. Після цього підлітки працювали в групах, де обговорювали почуте й ділилися думками про те, до чого саме їх заохочує та чого вчить у сучасному житті приклад цього біблійного героя. Проповідь на Святій Месі виголосив о.Кирило Тополевський OFM.
На зустрічі були щоденні Святі Меси, проповіді, адорація Пресвятих Дарів та розмови в групах, Активне дозвілля включало квести на свіжому повітрі, інтеграційні ігри, а також ранкові й вечірні танці.

Найурочистішим моментом події стало уділення Таїнства миропомазання.


фінансово.
Щиро дякуємо!