Не припиняймо молитися за мир
Після молитви «Ангел Господній» у неділю, 8 вересня, Святіший Отець подякував усім, хто приєднався до молитви і посту за мир. «Дякую багатьом людям, які жертвували свої страждання. Дякую представникам влади, членам інших християнських спільнот та інших релігій, людям доброї волі, які з цієї нагоди провели час молитви, посту, призадуми», – сказав він, додаючи, що на цьому справа не закінчилась і закликаючи й надалі молитися та чинити діла на користь миру. «Заохочую вас, – сказав Папа Франциск, – й надалі молитися за те, щоб негайно...

