У Коростишеві в храмі Різдва Пресвятої Богородиці 20 грудня 2015 року відбулось урочисте відкриття Ювілейного року Божого Милосердя.
Розпочався захід процесійною ходою, яку очолив настоятель парафії о.Андрій Бачинський SDB, за участі священиків о.Юзефа Богуша SDB, о.Августина Щербінського SDB та о.Андрія Борковського SDB, а також сестер-паллотинок (с.Юлії і с.Галини) та вірян парафії.

Настоятель відчинив двері храму, пояснюючи присутнім глибокий сенс та мету Ювілейного року. Після відчинення Святих Дверей всі учасники цієї урочистості отримали буллу Папи Франциска «Misericordiae Vultus», якою він проголошує Ювілей. Окрім того, кожний також отримав коротку «Історію Ювілеїв у Католицький Церкві» та «Пояснення щодо встановлених відпустів на Ювілейний рік».
У проповіді головний служитель сказав: «Сьогодні разом з усією Вселенською Церквою входимо в благодатний час особливого Святого року», — а також зазначив, що Святіший Отець надав цьому року такої тематики, щоб вірні по цілому світі застановились над тим, хто є джерелом милосердя, та щоб шукали нагод творити милосердя в сучасній культурі».



фінансово.
Щиро дякуємо!