Україна

Персональні зміни в Київсько-Житомирській дієцезії

21 Липня 2021, 13:02 2444

Рішенням правлячого єпископа Віталія Кривицького в 2021-2022 році в дієцезії вступають персональні зміни.

Про це повідомляє сайт Київсько-Житомирської дієцезії:

Дієцезіальне духовенство:

о. Вадим Русаловський – з 21.08.2021 року призначений секретарем правлячого єпископа Київсько-Житомирської дієцезії;

о. Юзеф Червонка – з 21.08.2021 року звільнений з обов’язків настоятеля парафії Успіння Пресвятої Діви Марії в м. Київ та отримав юрисдикцію бути резидентом при цій же парафії;

о. Матеуш Адамскі – з 21.08.2021 року звільнений з обов’язків віце-ректора Дієцезіальної Місійної Семінарії “Redemptoris Mater” в Києві, з обов’язків секретаря правлячого єпископа Київсько-Житомирської дієцезії та призначений настоятелем парафії Успіння ПДМ в м. Київ;

о. Лукас Пероззі Жорже – з 21.08.2021 року призначений вікарієм парафії Успіння ПДМ в м. Київ;

о. Педро Сафра Гомес-Лімон – з 21.08.2021 року призначений вікарієм парафії Успіння ПДМ в м. Київ;

о. Віталій Умінський – з 21.08.2021 року звільнений з обов’язків настоятеля парафії св. Домініка в смт Любар та отримав юрисдикцію бути резидентом при парафії св. Софії в м. Житомир;

о. Ярослав Котвицький – з 21.08.2021 року звільнений з обов’язків вікарія парафії св. Домініка в смт Любар та призначений настоятелем в цій же парафії;

о. Олександр Шатило – з 21.08.2021 року звільнений з обов’язків настоятеля парафії св. Матея, Апостола в смт Ємільчине та отримав юрисдикцію бути резидентом при парафії Пресвятого Серця Ісуса в с. Рихальське;

о. Олександр Аніськов – з 21.08.2021 року звільнений з обов’язків настоятеля парафії св. Йоана з Непомук в смт Пулини та Декана Новоград-Волинського деканату і призначений настоятелем в парафію св. Матея, Апостола в смт Ємільчине;

о. Руслан Демчук – з 21.08.2021 року звільнений з обов’язків настоятеля парафії св. Власія в м. Андрушівка та Декана Ружинського деканату, призначений настоятелем в парафію св. Йоана з Непомук в смт Пулини та Деканом Новоград-Волинського деканату;

о. Сергій Каганович – з 21.08.2021 року звільнений з обов’язків вікарія парафії св. Варвари в м. Бердичів та призначений настоятелем в парафію св. Власія в м. Андрушівка;

о. Олег Гнатюк – з 21.08.2021 року звільнений з обов’язків вікарія парафії св. Власія в м. Андрушівка та призначений вікарієм в парафію Воздвиження Всечесного Хреста в м. Новоград-Волинський;

о. Павло Білошицький – з 20.09.2021 року звільнений з обов’язків вікарія парафії св. Софії в м. Житомир та призначений вікарієм в парафію св. Олександра в м. Київ;

о. Павло Гусаківський – з 21.08.2021 року звільнений з обов’язків вікарія парафії св. Софії в м. Житомир та призначений резидентом в парафії Навернення Апостола Павла і св. Апостола Андрія в м. Житомир;

о. Микола Пантус – з 21.08.2021 року призначений вікарієм в парафію св. Софії в м. Житомир;

о. Андрій Педай – з 20.09.2021 року звільнений з обов’язків вікарія парафії св. Олександра в м. Київ та призначений вікарієм в парафію св. Софії в м. Житомир;

о. Звонімір Шесніч – з 21.08.2021 року звільнений з обов’язків вікарія парафії Успіння Пресвятої Діви Марії в м. Київ та призначений вікарієм в парафію св. Олександра в м. Київ;

о. Віктор Приходько – з 21.08.2021 року звільнений з обов’язків вікарія парафії св. Софії в м. Житомир та призначений вікарієм в парафію св. Вацлава в м. Житомир;

о. Павло Щука – з 21.08.2021 року звільнений з обов’язків вікарія парафії св. Вацлава в м. Житомир;

о. Анджей Галієвскі SVD – з 21.08.2021 року звільнений з обов’язків вікарія парафії Зіслання Святого Духа в м. Богуслав;

о. Ришард Федерчик – з 31.01.2021 року був призначений капеланом Абатства Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в м. Житомирі.

Орден Проповідників (Домініканці):

о. Якуб Гонцяж ОР – з 25.03.2021 року був призначений духовним керівником консекрованих дів Київсько-Житомирської дієцезії;

о. Томаш Самульнік OP – з 29.06.2021 року отримав юрисдикцію на проголошення Божого Слова та звершення таїнства Покаяння всіх вірних на території дієцезії;

о. Олександр Оріховський OP – з 29.06.2021 року отримав юрисдикцію на проголошення Божого Слова та звершення таїнства Покаяння всіх вірних на території дієцезії.

 

Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної:

о. Дзмітри Занямонскі ОМІ – з 01.09.2021 року призначений вікарієм Римсько-Католицької парафії Зіслання Святого Духа в м. Чернігів та філіальних парафій св. Євгена де Мазенод та Ангелів Охоронців у м. Славутич та Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії в смт Сновськ;

о. Марек Станіслав Дзєдзіц ОМІ – з 01.09.2021 року призначений вікарієм Римсько-Католицької парафії Зіслання Святого Духа в м. Чернігів та філіальних парафій: св. Євгена де Мазенод та Ангелів Охоронців у м. Славутич та Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії в смт Сновськ;

о. Павел Томис ОМІ – з 01.09.2021 року звільнений з обов’язків вікарія парафії Зіслання Святого Духа в м. Чернігів та філіальної парафії Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії в смт Сновськ;

о. Павел Шлахета ОМІ – з 01.09.2021 року звільнений з обов’язків вікарія парафії св. Євгена де Мазенод та Ангелів Охоронців у м. Славутич;

о. Ромуальд Опєлка ОМІ – з 01.09.2021 року звільнений з обов’язків настоятеля парафії св. Євгена де Мазенод та Ангелів Охоронців у м. Славутич;

о. Пьотр Врублєвскі ОМІ – з 01.09.2021 року окрім парафій Зіслання Святого Духа в м. Чернігів та філіальної парафії Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії в смт Сновськ, призначений також настоятелем в парафію св. Євгена де Мазенод та Ангелів Охоронців у м. Славутич.

 

Орден святого Павла Першого Пустельника:

о. Христофор Єрофєєв OSPPE – з 22.06.2021 року звільнений з обов’язків вікарія парафії Пресвятої Діви Марії Безустанної Допомоги в м. Бровари;

о. Лаврентій Ян Жезіцький OSPPE – з 22.06.2021 року звільненийз обов’язків вікарія парафії Пресвятої Діви Марії Безустанної Допомоги в м. Бровари;

о. Михайло Пищик OSPPE – з 22.06.2021 року призначений вікарієм парафії Пресвятої Діви Марії Безустанної Допомоги в м. Бровари.

 

Орден Братів босих Пресвятої Діви Марії з Гори Кармель:

о. Максиміліан Подвіка OCD – з 25.01.2021 року був призначений настоятелем парафії Непорочного Серця Марії в с. Гвоздава;

о. Павел Ферко OCD – з 05.05.2021 року був звільнений з обов’язків настоятеля парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в м. Бердичеві;

о. Віталій Козак OCD – з 05.05.2021 року був призначений настоятелем парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в м. Бердичеві;

о. Ян Дудек OCD – з 06.07.2021 року був призначений вікарієм парафії Воздвиження Святого Хреста в м. Києві.

 

Орден Братів Менших Конвентуальних:

о. Станіслав Нуцковський OFMConv – з 31.12.2020 року був звільнений з обов’язків настоятеля парафії Преображення Господнього в м. Бориспіль;

о. Анджей Ванат OFMConv – з 01.01.2021 року був призначений настоятелем парафії Преображення Господнього в м. Бориспіль;

о. Ґжеґож Цимбала OFMConv – з 19.01.2021 року отримав юрисдикцію на проголошення Божого Слова та звершення таїнства Покаяння в парафії Преображення Господнього в м. Бориспіль.

 

Місіонери Св. Вікентія де Поль (лазаристи):

о. Ян Мартінчек СМ – з 23.11.2020 року отримав юрисдикцію на проголошення Божого Слова та звершення таїнства Покаяння, у зв’язку з призначенням відповідальним за душпастирство спільноти англомовних вірян парафії св. Олександра в м. Києві і опікуном студентів групи IMCS.

 

Товариство Католицького Апостольства (Паллотини):

о. Артур Стемпень SAC – з 25.01.2021 року завершив служіння делегата провінціала спільноти Товариства Католицького Апостольства та з 18.03.2021 року розпочав пробний період у Конгрегації Отців Камедулів у Кракові (Польща);

о. В’ячеслав Гриневич SAC – з 25.01.2021 року розпочав служіння делегата провінціала спільноти Товариства Католицького Апостольства;

о. Вальдемар Павелець SAC – з 01.03.2021 року отримав юрисдикцію на проголошення Божого Слова та звершення таїнства Покаянна на території парафії Христа Царя Всесвіту в м. Києві;

о. Павел Юрковскі SAC – з 24.08.2021 року звільнений з обов’язків вікарія парафії Божого Милосердя в м. Житомир;

о. Леонід Ярошинський SAC – з 24.08.2021 року звільнений з обов’язків вікарія парафії Матері Божої Фатімської в смт Довбиш;

о. Валерій Дубина SAC – з 24.08.2021 року призначений вікарієм парафії Божого Милосердя в м. Житомир;

о. Андрій Вальчук SAC- з 24.08.2021 року призначений вікарієм парафії св. Терези від Дитятка Ісуса в смт Кам’яний Брід.

Кредит січень-травень 2021
Зібрано Залишилося зібрати
78004грн
60409грн
Потрібно зібрати
138413грн
Залишилося
9днів
Розмістити цей блок в себе на сайті

Інші статті за темами

ПЕРСОНА

МІСЦЕ

← Натисни «Подобається», аби читати CREDO в Facebook

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Ми працюємо завдяки вашій підтримці
Шановні читачі, CREDO — некомерційна структура, що живе на пожертви добродіїв. Ваші гроші йдуть на оплату сервера, технічне обслуговування, роботу веб-майстра та гонорари фахівців.

Наші реквізити:

pb.ua: 4731 1856 1920 9130

monobank: 5375 4141 1230 7557

Інші способи підтримати CREDO: (Натиснути на цей напис)

Підтримайте фінансово. Щиро дякуємо!
Напишіть новину на CREDO
Якщо ви маєте що розказати, але початківець у журналістиці, і хочете, щоб про цікаву подію, очевидцем якої ви стали, дізналося якнайбільше людей, можете спробувати свої сили у написанні новин та створенні фоторепортажів на CREDO.

Поля відмічені * обов'язкові для заповнення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: