Ватикан надав відпусти і привілеї з нагоди 700-річчя Київсько-Житомирської діцезії
З нагоди 700-річниці відновлення єпископської катедри Київсько-Житомирської дієцезії Апостольська Столиця надала всім вірним індульгенцію. Індульгенцію (повний відпуст) можна отримати за звичайних умов (перебування у стані освячувальної благодаті, відсутність прив’язаності до будь-якого гріха, прийняття Святого Причастя та молитва в намірах Святішого Отця), відвідавши кафедральний храм св.Софії в Житомирі або прокафедральний храм св.Олександра в Києві, у період від 15 травня до 31 грудня 2021 року. Про це повідомляє сайт Київсько-Житомирської дієцезії. Центральні святкування ювілею...

