У Римі відкрили парафію для українських римо-католиків
Наприкінці вересня базиліка св. Цельсія та Юліана у Римі відчинила свої двері для українських римо-католиків, що працюють, живуть та навчаються у Вічному місті. Настоятель парафії о. Олександр Халаїм розповів CREDO про перші кроки молодої громади, про плани та очікування, які він сподівається втілити у найближчому часі. — У Римі стільки римо-католицьких храмів, можна навіть сказати – всі. Звідки така необхідність у створенні нової парафії для українських римо-католиків? — Загалом, ситуація із міграцією добре відома: сотні тисяч наших громадян шукають...

