Україна

Адміністративно-персональні зміни в Київсько-Житомирській дієцезії

11 Липня 2024, 12:36 1781

Адміністративно-персональні зміни в Київсько-Житомирській дієцезії у 2024 році.

Як повідомляє сайт дієцезії, о. Антон Подгорний OFMCap із 3 січня 2024 року отримав юрисдикцію на проголошення Божого Слова та звершення Таїнства покаяння всіх вірних у парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви в м. Києві;

о. Михайло Романів ОР  із 31 січня 2024 року був звільнений з обов’язків декана Білоцерківського деканату;

о. Ян Подобінський SCJ  із 31 січня 2024 року був звільнений з обов’язків декана Баранівського деканату;

о. Марек Рудзь із 8 лютого 2024 року був призначений деканом Білоцерківського деканату;

о. Андрій Муха SAC із 8 лютого 2024 року був призначений деканом Баранівського деканату;

о. Фіделіс Волністов OFM із 28 березня 2024 року отримав юрисдикцію на проголошення Божого Слова та звершення Таїнства покаяння всіх вірних при парафії св. Станіслава в м. Баранівці;

о. Вадим Дорош ОМІ із 13 травня 2024 року отримав юрисдикцію на проголошення Божого Слова та звершення Таїнства покаяння всіх вірних у парафії Пресвятої Трійці в м. Обухові;

о. Єжи Вільк SCJ із 7 червня 2024 року отримав юрисдикцію на проголошення Божого Слова та звершення Таїнства покаяння всіх вірних у парафії св. Терези від Дитяти Ісуса в м. Ірпені;

о. Марек Мілавіцький ОР із 28 червня 2024 року отримав юрисдикцію на проголошення Божого Слова та звершення Таїнства покаяння всіх вірних при монастирі отців-домініканців Матері Божої в Києві;

о. Здіслав Шманьда ОР із 28 червня 2024 року отримав юрисдикцію на проголошення Божого Слова та звершення Таїнства покаяння всіх вірних при монастирі отців-домініканців Матері Божої в Києві;

о. Чунг Трунг Нгуєн SDB із 1 липня 2024 року призначений вікарієм парафії Народження Пресвятої Діви Марії в м. Коростишеві;

о. Мар’ян Куц SDB із 13 липня 2024 року був звільнений від обов’язків настоятеля парафії Народження Пресвятої Діви Марії в м. Коростишеві, а також звільнений від обов’язків декана Радомишльського деканату;

о. Андрій Бачинський із 14 липня 2024 року призначений настоятелем парафії Народження Пресвятої Діви Марії в м. Коростишеві, а з 11 серпня 2024 року призначений деканом Радомишльського деканату;

о. неопресвітер Сергій Свідерський із 11 серпня 2024 року призначений вікарієм кафедральної парафії св. Олександра в м. Києві;

о. неопресвітер Станіслав Ігнаци Кледзік із 11 серпня 2024 року призначений вікарієм конкафедральної парафії св. Софії в м. Житомирі;

о. неопресвітер Микола Терентьєв із 11 серпня 2024 року призначений вікарієм парафії Ісуса Христа Царя Всесвіту у м. Звягелі;

о. Владислав Журавський із 21 липня 2024 року звільнений від обов’язків вікарія кафедральної парафії св. Олександра в м. Києві і з 22 липня 2024 року призначений віце-канцлером курії Київсько-Житомирської дієцезії;

о. Ростислав Печенюк OFM із 10 серпня 2024 року звільнений від обов’язків директора київського осередку Благодійного фонду «Карітас-Спес» Київсько-Житомирської дієцезії;

о. Андрій Педай із 11 серпня 2024 року призначений директором київського осередку Благодійного фонду «Карітас-Спес» Київсько-Житомирської дієцезії;

о. Ігор Скомаровський із 10 серпня 2024 року звільнений від обов’язків настоятеля парафії Ісуса Христа Царя Всесвіту в м. Звягелі та з 11 серпня 2024 року призначений головою Комісії спеціального пастирства у часі війни з резиденцією при парафії св. Олександра, що в м. Києві;

о. Руслан Демчук із 10 серпня 2024 року звільнений від обов’язків настоятеля парафії св. Йоана з Непомук в смт Пулинах і з 11 серпня 2024 року призначений настоятелем парафії Ісуса Христа Царя Всесвіту в м. Звягелі;

о. Павло Білошицький із 10 серпня 2024 року звільнений від обов’язків вікарія кафедральної парафії св. Олександра в м. Києві і призначений настоятелем парафії св. Йоана з Непомук в смт Пулинах;

о. Антон Пантус із 10 серпня 2024 року звільнений від обов’язків вікарія парафії св. Софії в м. Житомирі та з 11 серпня 2024 року призначений вікарієм в парафію св. Вацлава в м. Житомирі;

о. Олександр Єфіменко з 10 серпня 2024 року звільнений від обов’язків вікарія парафії Ісуса Христа Царя Всесвіту в м. Звягелі та на прохання Луцького ординарія єп. Віталія Скомаровського йде служити до Луцької дієцезії настоятелем парафії св. Терези від Дитятка Ісуса в смт Рокитному на трирічний термін.

 

Інші статті за темами

ПЕРСОНА

МІСЦЕ

← Натисни «Подобається», аби читати CREDO в Facebook

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Ми працюємо завдяки вашій підтримці
Шановні читачі, CREDO — некомерційна структура, що живе на пожертви добродіїв. Ваші гроші йдуть на оплату сервера, технічне обслуговування, роботу веб-майстра та гонорари фахівців.

Наші реквізити:

monobank: 5375 4141 1230 7557

Інші способи підтримати CREDO: (Натиснути на цей напис)

Підтримайте фінансово. Щиро дякуємо!
Напишіть новину на CREDO
Якщо ви маєте що розказати, але початківець у журналістиці, і хочете, щоб про цікаву подію, очевидцем якої ви стали, дізналося якнайбільше людей, можете спробувати свої сили у написанні новин та створенні фоторепортажів на CREDO.

Поля відмічені * обов'язкові для заповнення.

[recaptcha]

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

The Coolest compilation of onlyfans porn tapes on PornSOK.com z-lib books