Отець Тихон Кульбака: Мене били за те, що я греко-католик
Про своє перебування в полоні, про силу молитви в умовах війни, а також чи справді існує міжрелігійний конфлікт на Донбасі розповів отець Тихон Кульбака, який півтора тижні провів в полоні терористів. Священик майже два місяці після виходу не міг говорити про своє перебування в полоні: від цього досі можуть постраждати його парафіяни. Нагадаємо, 4 липня терористи з «Російської православної армії» взяли його в полон, де утримували десять діб. «Досі не знаю, де мене тримали: там була справжня тиша і запах лісу. В мене були закриті очі, що давало надію, що...

