Глава УГКЦ молився за кожне зачате людське життя
«Сьогодні у світі панує велике лихо, яке називається абортом. Аборт – це вбивство ненародженої дитини. Ми сьогодні зібралися, щоб молитися за життя, за збереження життя, за Божу допомогу для усіх тих, хто бореться із спокусою позбавити життя свою дитину у своєму лоні», – сказав Блаженніший Любомир під час молитви-солідарності із Святішим Отцем Бенедиктом ХVІ за кожне зачате людське життя. У суботу, 27 листопада 2010 року, відправу Вечірні в базиліці Святого апостола Петра у Ватикані, яку очолив Папа Римський, було супроводжено молитовним чуванням за ненароджених дітей. Подібні...

