У Тернополі відправлятимуть Служби для медиків
У Тернопільсько-Зборівській архиєпархії УГКЦ започаткували щомісячну молитву про хворих за участю медиків. 29 березня архиєпископ і митрополит УГКЦ Василій Семенюк очолив першу Літургію для медпрацівників в Архикатедральному Соборі Тернополя. «Жертовна праця лікарів не оцінена належно в нашому суспільстві, - ствердив владика Василій. – Але те, чого не оцінюють люди, завжди оцінить Бог і щедро винагородить». Архиєрей заявив про необхідність об’єднати зусилля Церкви і медичних працівників для ефективнішого служіння хворим. «Сьогодні Господь послуговується людьми, щоб були...

