«Почуваюся тут як удома»
Про сьогодення Одесько-Сімферопольської дієцезії розповідає її єпископ-помічник Петро Мальчук Нинішній стан Католицької Церкви на півдні України я розцінюю як задовільний. Якщо поглянемо на міста й села, де живуть наші віряни, то бачимо, що сьогодні всі наші парафії забезпечені священиками. Хотілось би бажати більшого, бо хоча парафії кліром забезпечені, однак ми усвідомлюємо, що більшість священиків – іноземці. І це трохи непокоїть: рік, що добігає кінця, наочно показав проблеми з візами. Але ми сподіваємося, що все буде добре. Тим більше що в нашій дієцезії є місцеві покликання, і це...

