Священик, що пожертвував парафіянці нирку, став єпископом
Нунціатура Святого Престолу у США оголосила про призначення двох священиків вікарними єпископами Далласської єпархії. Один з них - 56-річний настоятель церкви св. Рити в Далласі монсеньор Марк Зейтц. Нещодавно монс. Зейтц зробив незвичайний і шляхетний крок - став донором, пожертвувавши парафіянці своєї церкви нирку. Керрі Гелінг страждає діабетом все життя. Через це захворювання вона втратила частину ноги, перенесла чотири інфаркти, і могла існувати тільки на апараті штучної нирки. Лікарі обіцяли їй тільки два роки життя. Протягом багатьох років Гелінг відмовляли в...

