«Кубок Трьох Царів» у Хмельницькому
Різдвяний турнір з футзалу для міністрантів відбувся 3 січня в Хмельницькому. У змаганнях взяли участь команди з Городка (парафія св. Станіслава), смт. Чернівці (парафія св. Миколая) і Нової Ушиці (парафія Преображення Господнього). Організатори кажуть, що влаштовуючи цей турнір, вони хотіли запросити новонародженого Ісуса не тільки до своїх домів, але і до свого відпочинку. «Ми вирішили назвати цей турнір «Кубок Трьох Царів», тому що ми, як і вони приходимо до Віфлеєму щоб поклонитися Дитятку Ісусові, Істинному Цареві Всесвіту», - кажуть організатори турніру. У змаганнях...

