«Бог цього хоче – це буде»
Такими словами підсумував архиєпископ Петро Мальчук першу зустріч лікарів-католиків, яка відбулася 29 вересня в київському храмі св.Олександра. Про цю зустріч у парафії оголошували упродовж цілого місяця. Ну, звісно, – наближається свято Трьох Архангелів, там Рафаїл-цілитель, а столична «єпископська» парафія – найвідповідніше місце, аби щось таке провести… Ні, це не було «щось проведене», бо так захотілося єпископам. «Це не моя ініціатива», – чітко зазначив на початку свого слова єпископ Станіслав Широкорадюк. «Мене...

