У США народжується щоразу менше дітей — вони «занадто дорогі»
Американське щоденне видання «The New York Times» оприлюднило результати опитування, чому у США вже кілька років триває спад народжуваності. Близько 70% анкетованих відповіли: головну причину становить той факт, що «виховання дитини задорого коштує». Дослідження на замовлення газети провів центр Morning Consult. Молодих батьків запитували про причини, чому вони мають менше дітей, ніж би хотіли. Це запитання поставили 1858 чоловікам та жінкам віком 20-45 років. Найчастотніші відповіді стосувалися економічних питань: «виховання дитини надто дороге» (64%); «хочу мати більше часу для дітей, яких...

