«Карітас-Спес» провів тренінг для тренерів
15-19 червня 2026 року в Брюховичах пройшов Тренінг для тренерів. Цей захід зібрав 11 представників із Харківсько-Запорізької та Одесько-Сімферопольської дієцезій. Протягом 5 днів учасники проєкту, який втілюється за підтримки Trocaire та Irish Aid на прифронтових територіях, вчилися розрізняти ризики, які можуть трапитись у їхній діяльності, правильно на них реагувати, прораховувати їх та запобігати їм, будувати довірливу комунікацію з бенефіціарами й розширювати можливості механізму скарг і зворотного звʼязку. І найважливіше — здобували знання й навички, як навчати інших та фасилітувати...

