Україна

Персональні зміни у Київсько-Житомирській дієцезії

04 Вересня 2020, 15:05 1358

 

У 2020/2021 році в Київсько-Житомирській дієцезії РКЦ вступають такі персональні зміни, повідомляє дієцезіяльний сайт:

 

Дієцезіальні священники:

о. Павло Білошицький – з 24.08.2020 року звільнений з обов’язків вікарного священника парафії Христа Царя Всесвіту в м. Новоград-Волинський та з 25.08.2020 року призначений вікарним священником парафії св. Софії в м. Житомир та її філіальних парафіях.

о. Олександр Єфіменко – з 24.08.2020 року звільнений з обов’язків вікарного священника парафії св. Домініка в смт Любар та з 25.08.2020 року призначений вікарним священником парафії Христа Царя Всесвіту в м. Новоград-Волинський та її філіальних парафіях.

о. Ярослав Котвицький – з 24.08.2020 року звільнений з обов’язків вікарного священника парафії бл. Гонората Козьмінського в м. Коростень та з 25.08.2020 року призначений вікарним священником парафії св. Домініка в смт Любар та її філіальних парафіях.

о. Войчех Вітек – з 25.08.2020 року звільнений з обов’язків вікарного священника парафії св. Софії в м. Житомир та з 29.08.2020 року призначений настоятелем парафії Пресвятої Трійці в м. Черняхів.

 

Орден Проповідників (Домініканці):

о. Віталій Сапега ОР – з 01.03.2020 року отримав юрисдикцію на проповідування Божого Слова та звершення Таїнства Покаяння в монастирі Отців Домініканців в м. Києві.

 

Орден Кармелітів

о. Максиміліан Подвіка OCD – з 13.05.2020 року, з огляду на актуальні душпастирські потреби Київсько-Житомирської дієцезії призначений екзорцистом.

о. Артур Рихта OCD – з 29.08.2020 року отримав юрисдикцію на проголошення Божого Слова та звершення Таїнства Покаяння всіх вірних парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в м. Бердичеві.

о. Бенедикт Крок OCD – з 30.08.2020 року звільнений з обов’язків настоятеля парафії Воздвиження Святого Хреста в м. Києві та з 30.08.2020 року призначений вікарним священником вищезгаданої парафії.

о. Марек Громотка OCD – з 30.08.2020 року призначений настоятелем парафії Воздвиження Святого Хреста в м. Києві.

о. Рафал Мишковський OCD – з 30.08.2020 року звільнений з обов’язків настоятеля парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в м. Бердичеві та з 30.08.2020 року призначений вікарним священником вищезгаданої парафії.

о. Павел Ферко OCD – з 30.08.2020 року призначений настоятелем парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в м. Бердичеві.

о. Ян Дудек OCD – з 30.08.2020 року звільнений з обов’язків вікарного священника парафії Воздвиження Святого Хреста в м. Києві і з 23.09.2020 року отримав юрисдикцію на проголошення Божого Слова та звершення Таїнства Покаяння всіх вірних парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в м. Бердичеві.

о. Віталій Козак OCD – з 30.08.2020 року звільнений з обов’язків вікарного священника парафії Воздвиження Святого Хреста в м. Києві і з 23.09.2020 року отримав юрисдикцію на проголошення Божого Слова та звершення Таїнства Покаяння всіх вірних парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в м. Бердичеві.

о. Кшиштоф Урбаньскі OCD – з 23.09.2020 року отримав юрисдикцію на проголошення Божого Слова та звершення Таїнства Покаяння всіх вірних парафії Воздвиження Святого Хреста в м. Києві.

 

Орден Місіонерів Облатів Непорочної Марії:

о. Богдан Савицький ОМІ – з 01.09.2020 року призначений вікарним священником  парафії св. Миколая в м. Києві.

о. Блажей Гавлічек ОМІ – з 01.09.2020 року отримав юрисдикцію на проголошення Божого Слова та звершення Таїнства Покаяння, а також катехізації дітей, молоді і дорослих, що користуватимуться душпастирською послугою Отця у зв’язку із виконанням функції працівника Католицького Медіа-Центру та Телебачення Віковічного Слова EWTN у резиденції медіальної місії в м. Києві.

о. Павел Томис ОМІ – з 01.09.2020 року призначений вікарним священником парафії Зіслання Святого Духа у м. Чернігові та філіальної парафії Непорочного Серця Пресвятої Діми Марії в смт Сновськ.

о. Кшиштоф Махельскі ОМІ – з 04.09.2020 року звільнений від обов’язків вікарного священника парафії св. Миколая в м. Києві.

о. Анджей Рак ОМІ – з 06.09.2020 року звільнений від обов’язків настоятеля парафії св. Миколая в м. Києві.

о. Віталій Подолян OMI – з 07.09.2020 року призначений настоятелем парафії св. Миколая в м. Києві.

о. Рафал Стжижевські ОМІ – з 07.09.2020 року призначений вікарним священником парафії св. Миколая в м. Києві.

о. Марек Станіслав Дзєдзіц ОМІ – з 15.09.2020 року отримав юрисдикцію на проголошення Божого Слова та звершення Таїнства Покаяння всіх вірних парафії Зіслання Святого Духа в м. Чернігові.

о. Павел Шлахета ОМІ – з 26.09.2020 року звільнений з обов’язків вікарного священника парафії св. Миколая в м. Києві та з 27.09.2020 року призначений вікарним священиком парафії св. Євгена де Мазенода та Ангелів Охоронців у м. Славутич.

 

Орден Братів Менших Капуцинів:.

Брат Ігор Гуменюк  OFMCap – з 24.07.2020 року отримав дозвіл виконувати обов’язки надзвичайного служителя Пресвятої Євхаристії в парафіяльному храмі Пресвятої Діви Марії, Матері Церкви в м. Києві.

о. Антон Подгорний OFMCap – з 15.08.2020 року звільнений з обов’язків вікарного священника парафії Пресвятої Діви Марії, Матері Церкви в м. Києві.

о. Костянтин Морозов OFMCap – з 15.08.2020 року отримав юрисдикцію на проголошення Божого Слова та звершення Таїнства Покаяння всіх вірних парафії Пресвятої Діви Марії, Матері Церкви в м. Києві.

 

Інші статті за темами

ПЕРСОНА

МІСЦЕ

← Натисни «Подобається», аби читати CREDO в Facebook

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Ми працюємо завдяки вашій підтримці
Шановні читачі, CREDO — некомерційна структура, що живе на пожертви добродіїв. Ваші гроші йдуть на оплату сервера, технічне обслуговування, роботу веб-майстра та гонорари фахівців.

Наші реквізити:

pb.ua: 4731 1856 1920 9130

monobank: 5375 4141 1230 7557

Інші способи підтримати CREDO: (Натиснути на цей напис)

Підтримайте фінансово. Щиро дякуємо!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: