Чому жінки?…
На мою думку, відповідаючи на запитання «Чому в Церкві так багато жінок?», потрібно звернутися до тих часів, коли учні, злякавшись, порозбігалися від Ісуса, і тільки жінки залишилися з Ним поруч на Хресній Дорозі. Для жінки Ісус, окрім усього іншого, ще й Мужчина. Можливо, усвідомлення цього факту й примусило чоловіків ревнувати, а з ревнощів вигадувати всілякі дурниці на кшталт «народної етимології» слова femina від fide minima, «маловірна». Конкуренція з Сином Божим – справа абсолютно безнадійна, отож простіше оголосити, що в жінок і віра...

