Хімія в стосунках. Чи вона насправді потрібна?
Чи «хімія» має вирішальне значення у стосунках, чи бажання прийде потім? А може, дружби достатньо для побудови щасливих стосунків? Часом я розмовляю з самотніми людьми, які, знайомлячись із кимось, кажуть, що все ОК — хороший хлопець/хороша дівчина, але «хімії» немає. Що робити? Єдність душ Про друзів іноді кажуть, що вони рідні душі, тобто мають сильні та особливі стосунки. Іноді розуміють одне одного без слів, іноді не потребують їх, щоби розмовляти мовчки. Вони добре почуваються разом. Можуть розраховувати одне на одного і мають схожі цінності. Ця єдність і свобода надзвичайно...

