До ювілею візиту Папи в Україну відбулося погашення марки
У храмі св.Миколая в Києві (РКЦ) урочисто погасили поштову марку до 25‑річчя історичного візиту св.Йоана Павла ІІ в Україну. Почесними гостями церемонії стали ординарій Київсько-Житомирської дієцезії єпископ Віталій Кривицький, заступниця керівника Офісу Президента України Олена Ковальська, народний депутат Ростислав Тістик, голова Комісії УГКЦ із міжконфесійних і міжрелігійних відносин о.Ігор Шабан та Віктор Єленський, голова Державної служби України з питань етнополітики та свободи совісті. Почесні гості здійснили символічний спільний відбиток спеціального штемпеля на конвертах із новою...

