У Житомирі католики організували різдвяний обід для безпритульних
Святковою молитвою, дитячою виставою та колядою розпочалося святкування Різдва для бідних. Понад дві сотні безпритульних, незаможних та одиноких людей зібралися у кінотеатрі «Жовтень», дізнавшись про акцію із оголошень. Люди зізнаються: прийшли сюди, бо не мають грошей, щоб накрити святковий стіл. Різдвяний обід для безпритульних у Житомирі вже вдруге влаштовують римо-католики. Частину харчів для бідних надали ресторани міста, іншу частину два десятка господинь власноруч готували вдома. «В християнстві є така традиція, що за столом є вільні місця. В...

