Екуменічна молитва у Кам’янці-Подільському
У межах Тижня молитов про єдність християн 22 січня 2021 р. у кафедральному соборі Кам’янця-Подільського зібралися представники усіх Духовних рад Хмельниччини: Кам’янець-Подільської, Дунаєвецької та Хмельницької. Екуменічний молебень очолив єпископ Кам’янець-Подільської дієцезії Леон Дубравський, який пригадав, що цьогорічною темою роздумів є уривок з Євангелія від св. Йоана «Перебувайте у моїй Любові і принесете щедрий плід» (Йн 15, 5-9). Окрім пресвітерів та дияконів Римсько-Католицької Церкви прибуло чимало священнослужителів з Греко-Католицької, Православної Церкви України, Євангельських...

