Любомир Гузар розповів, чому він більше не цікавиться футболом
Блаженніший Любомир (Гузар) любить футбол, сам колись грав у нього, проте за перебігом матчів Євро-2012 не слідкуватиме. І зовсім не через брак часу. У цьому колишній глава УГКЦ зізнався під час зустрічі в НУ «Львівська Політехніка» 13 березня. «Я дуже любив футбол, колись ми хлопці грали у футбол босоніж, щоб не розбити мешти, і не дістати від тата належну кару. Але то був ентузіазм. Коли я був малим хлопцем, у Львові були три великі дружини – Україна, Полонія – де грали польські футболісти, і Гасмонея - єврейська команда. І кожні із цих змагань можна було назвати міжнародними», -...

